03-6180001

רח' לנדא 4, בני ברק

אודותינו

Slider

בלב בני ברק, ממוקם בית הדפוס המקצועי והמתקדם לכל פתרונות הדפוס, כל גרף. אימפריה של מקצועיות חסרת פשרות בטכנולוגיה חובקת עולם המכתיבה דפוס פעולה ברף גבוה במיוחד.
כל גרף - בית דפוס מודרני ומתקדם עם האבזור המתקדם בשוק, מוביל את מהפכת הדפוס המקצועי והשירותי. השירות האישי שלנו כולל התאמת המוצר המדוייק ללקוח, לצורך ולאירוע הספציפי, ומשרת מנעד רחב של לקוחות ועסקים.

בין לקוחותינו הקבועים נמנים חברות עסקיות, משרדי פרסום, מוסדות וארגוני חסד, ישיבות והיכלות התורה והחסידות הגדולים בציבור החרדי. יחד עם אלפי לקוחות פרטיים המקבלים שירות אישי, פרטני מקצועי וייעוץ ששווה זהב.

בנוסף פועלת גם מחלקת העיצוב והסטודיו בכל גרף - המנגישה את השירות המלא שלנו ומביאה ללקוח בשורה חדשנית של עיצוב מוקפד עם תכנון דפוס שלא מתנגש בדרישות הדפוס ומעניקה מענה מושלם בגימורים חדשניים, תוך עירנות ועדכנות להשבחות הדפוס החדשניות.

השילוב הייחודי של המקצועיות והאיכות יחד עם שירות אמיתי ומסור ללקוחות, מהווים פלטפורמה מושלמת לייצר מוצרי דפוס ברמה הגבוהה ביותר לשביעות רצונם המלאה של הלקוחות.
אנחנו ב"כל גרף" עוסקים בכל קשר אפשרי בין נייר ודיו בכל הטכנולוגיות, דפוס לוחות ואופסט, דפוס דיגיטלי מתקדם, פורמטים שונים וגמישים של שטנצים והשבחות ייחודיות, עד ליצירת כל מוצרי הדפוס בצורה המדוייקת, האיכותית והמושלמת ביותר.

אנחנו ב"כל גרף" מתמחים במיוחד בהפקות מורכבות, ונותנים מענה לפתרונות דפוס שונים תוך שימת דגש על שביעות רצונו המלא של הלקוח בכל סדר גודל שהוא. ככה זה כשאנחנו רואים בהנגשת הדפוס האיכותי והמתקדם, שליחות אמיתית.

אם אתם עומדים לפני הפקה מורכבת או פשוטה, גדולה או קטנה, צוות יועצי הדפוס שלנו בכל גרף ערוכים לתת לכם את ההכוונה המקצועית, המתאימה והנכונה ביותר לצרכים שלכם. אנחנו מזמינים אתכם להצצה לאימפריית הדפוס של כל גרף המוביל את חזית הטכנולוגיה בפתרונות דפוס מתקדמים לכל צורך ומטרה.

מסתבך עם תכנון הדפוס?
פשוט תתייעץ!

Invalid Input

זהו שדה חובה !

זהו שדה חובה או המייל לא תקין !

זהו שדה חובה או הטלפון לא תקין !

הלקוחות המעריצים שלנו