03-6180001

רח' לנדא 4, בני ברק

שטנצים שימושיים

Slider

לכה סלקטיבית / שטוחה U.V

לכה סלקטיבית UV הינה טכניקה מובילה בעולם שבה יוצרים הברקה באמצעות לכה מבריקה על שטחים לפי בחירה באיזור ההדפסה. השילוב שנוצר בין המראה המאט, למבריק הופך כל מוצר מודפס ליוקרתי יותר ומדגיש חלקים ספציפיים במוצר אותו אתם רוצים להדגיש.
מומלץ לבצע לכה סלקטיבית על מוצר שקיבל גם למינציה בגוון מאט, על מנת להדגיש את ההבדל בין ההברקה למראה המאט.

כדאי להמנע מלכה סלקטיבית UV בשטחים גדולים, ומומלץ לעשות זאת על רקע כהה ולא על בהיר, כך התוצאה תהיה ניכרת יותר לעין. יצירת הברקה באמצעות לכה על שטחים סלקטיביים לפי בחירה באיזור ההדפסה.

יועצי הדפוס שלנו ב"כל גרף" ימליצו להוסיף לכה סלקטיבית UV, בכל מקרה שבו נרצה להוסיף גימור יוקרתי למוצר תדמיתי. לכה סלקטיבית UV מעניקה למוצר המודפס יוקרה ומומלצת מאוד בפולדרים, קטלוגים, פרוספקטים, כריכות ספרים, הזמנות יוקרה, תפריטים, קלסרים, כרטיסי ביקור ועוד.

לכה סלקטיבית מובלטת – סקודיקס

הלכה המובלטת דומה ללכה הסלקטיבית, אלא שהיא מובלטת. אפקט ההבלטה וההברקה מאפשר לייצר טקסטורה שניתנת למישוש ומבריקה. ניתן גם לקבוע את אחוזי הברק בהתאם לאחוזי הצבע אותו תגדירו בתכנה הגרפית, דבר המאפשר משחק רחב של אפשרויות. את הלכה המובלטת - סקודיס ניתן ליישם גם על כמויות קטנות בהדפסות דיגיטליות, והיא נותנת לכל מוצר יוקרה וגימור מודרני ומודגש.

כדאי להמנע משטחים גדולים מידי, ויש להזהר שלא להתקרב עד שני מ"מ מהשטנץ / החיתוך / הקיפול.

יועצי הדפוס שלנו ב"כל גרף" ימליצו להוסיף לכה מובלטת, בכל מקרה שבו נרצה להוסיף גימור יוקרתי למוצר תדמיתי. לכה מובלטת מעניקה למוצר יוקרה ומומלצת בפולדרים, קטלוגים, פרוספקטים, כריכות ספרים, הזמנות יוקרה, תפריטים, קלסרים, כרטיסי ביקור ועוד.

הטבעה

הטבעה היא טכניקה שיוצרת הבלטה ומעניקה טקסטורה מובלטת לנייר ולאיזור ההדפסה. ניתן ליישם הטבעה עיוורת, ללא צבע או פויל, ובכך להבליט לוגו או טקסטורה מסויימת ללא מתן צבע.

כדאי להמנע משטחים גדולים מידי, ההטבעות יפות לאיזורים ממוקדים קטנים ויש לקחת אותו בחשבון מראש בעיצוב על מנת להתאים את השפה העיצובית.

יועצי הדפוס שלנו ב"כל גרף" ימליצו לעשות שימוש בהטבעות במקרים בהם נרצה לשדרג ולהוסיף יוקרה למוצרי דפוס כמו קטלוגים, פרוספקטים, כרטיסי ביקור, כריכות ספרים ותפריטים.

הטבעה עיוורת

הטבעה היא טכניקה שיוצרת הבלטה והברקה בגוונים מטאליים לפי בחירה ספציפית. הטבעות נפוצות מאוד בכריכות ספרי קודש. וכיום ניתן ליישם הטבעות והברקות לכל מוצר שנרצה להפוך ליוקרתי יותר עם טוויסט ייחודי. ההטבעה מגיעה בגווני סטנדרט של: כסף, זהב, ברונזה, כחול, אדום. קיימת מניפת צבעים נוספת שניתן לקבל בבית הדפוס של צבעים נוספים שאינם בצבעי הסטנדרט.

כדאי להמנע משטחים גדולים מידי, ההטבעות יפות לאיזורים ממוקדים קטנים ויש לקחת אותו בחשבון מראש בעיצוב על מנת להתאים את השפה העיצובית.

יועצי הדפוס שלנו ב"כל גרף" ימליצו לעשות שימוש בהטבעות במקרים בהם נרצה לשדרג ולהוסיף יוקרה למוצרי דפוס כמו קטלוגים, פרוספקטים, כרטיסי ביקור, כריכות ספרים ותפריטים.

אפקט נצנצים

אפקט חדשני המאפשר הדבקה של נצנצים על שטחים נרחבים על פני ההדפסה. מתאים לשימוש במקרים ייעודיים בהם הנצנצים משתלבים בעיצוב ומתאימים לקהל היעד.

יועצי הדפוס שלנו ב"כל גרף" ימליצו לעשות שימוש זהיר באפקט הנצנצים בהתאמה לקהל היעד. השימוש בו עשוי לשדרג מאוד את המוצר המודפס ויש להיוועץ ביועצי הדפוס שלנו, מתי הוא נכון לשימוש וכמה איזורים הדפסה מתאימים לאפקט הנצנצים.

למינציה

למינציה היא ציפוי של שכבת פלסטיק דקיקה. הלמינציה מעניקה למוצר המודפס מראה יוקרתי יותר, משבח אותו, ומוסיף לו עובי נוסף. הלמינציה גם מעניקה הגנה למוצר מפני קריעה ושחיקה.

הלמינציה מומלצת גם בעבודות דפוס בהם עובי הנייר עולה על 225 גרם שיש בהם קיפול ביג. היא מאפשרת לקפל את הביג בצורה יפה ומונעת את התופעה של שבירת הנייר בנקודות הקיפול. הלמינציה היא גם חובה במקרים בהם מתבצע חיתוך עגול, שם הלמינציה היא חובה כדי להבטיח את איכות המוצר.

הלמינציה שימושית מאוד בכל השבחת דפוס בהם נייצר גם לכה UV, שם הלמינציה חיונית למראה המט, דבר שידגיש את ההברקה של הלכה.

הלמינציה מגיעה במגוון אופציות: למינציה מבריקה, למינציה מט, למינציה משי ולמינציה מטאלית.

יועצי הדפוס שלנו ב"כל גרף" ממליצים לכל עבודת דפוס שמודפסות על כרומו עבה להוסיף למינציה. הלמינציה מומלצת מאוד בכרטיסי ביקור, הזמנות יוקרה, כרטיסי ברכה, פולדרים, כריכות לספרים, פרופסקטים, קטלוגים, תפריטים ועוד.

שטנץ

שטנץ הוא חיתוך צורני לפי צורה מסויימת. שטנץ – חיתוך צורני מאפשר לנו לייצר בידול למוצר, להפוך אותו לזכיר יותר ולייצר באמצעותו גימיקים מודפסים רבים. השטנץ הצורני משמש שורה רחבה של מוצרים בהם הוא משדרג את הצורניות של המוצר, בתלי דלת, בפולדרים, בקאפות צורניות גדולות וקטנות, במארזים, בפליירים, ובכל מוצר מודפס שבו נרצה להדגיש את המוצר ואת הייחודיות שלו.

יועצי הדפוס שלנו "בכל גרף" ימליצו לעשות שימוש בשטנץ חיתוך צורני בכל מוצר פשוט או יוקרתי, שנרצה לייצר בידול ולתת מראה שונה. כל פלייר ותלי דלת יכול להפוך למעניין ואטרקטיבי יותר באמצעות חיתוך צורני.

חיתוך בלייזר

חיתוך בלייזר היא טכנולוגיה חדשנית המאפשרת חיתוך אמנותי של מגזרות נייר וטקסטורות שונות בחיתוך צורני גם קטן מאוד הדורש עבודת לייזר. חיתוך בלייזר היא אמנות ישנה-חדשה, שכיום מיושמת בהפקות דפוס יוקרתיות במיוחד, כמו הזמנות עם נייר תחרה, מארזים ייחודיים ומוצרי דפוס ייחודיים שבהם נרצה לייצר חיתוך מדוייק ולעיתים קטן מאוד.

יועצי הדפוס שלנו ב"כל גרף" ימליצו לעשות שימוש בחיתוך בלייזר בהזמנות יוקרה שבהן נרצה לתת גימור אישי וייחודי לעיצוב הטקסטורה ובכל מוצר דפוס בעל טקסטורה של תחרה שנרצה לייצר בו חיתוך לפי הטקסטורה על מנת לשדרג את ההפקה.

מסתבך עם תכנון הדפוס?
פשוט תתייעץ!

Invalid Input

זהו שדה חובה !

זהו שדה חובה או המייל לא תקין !

זהו שדה חובה או הטלפון לא תקין !

הלקוחות המעריצים שלנו